Jak dbać o armaturę sanitarną?

Na rynku mamy wiele środków czyszczących, pamiętajmy jednak, aby zwrócić szczególną uwagę na ich skład. Aby armatura sanitarna była bezpieczna, powinniśmy używać łagodnych produktów – bez substancji żrących, które mogą zniszczyć powłokę.

W naszej ofercie posiadamy sprawdzone – przez nas oraz naszych klientów – środki czyszczące producenta Sann Profi. Stosowane systematycznie gwarantują zadowalające efekty i sprawiają, że elementy wyposażenia łazienki wyglądają jak nowe!

Oto kilka porad – jak czyścić powierzchnie w łazience:

  • BATERIE – do ich czyszczenia używamy miękkiej szmatki – nie wolno stosować ostrych, chropowatych gąbek, ponieważ mogą doprowadzić do powstawania rys i uszczerbień
  • MUSZLE WC – pamiętajmy, że czyszcząc muszlę detergentami – nie należy zamykać sedesu przez co najmniej 2 godziny – w przeciwnym razie deska sedesowa może zżółknąć
  • KABINA PRYSZNICOWA – najważniejsza jest tutaj systematyczność. Aby utrzymać kabinę w czystości, musimy pamiętać, aby po każdym użyciu dokładnie spłukać szybę wodą, aby nie dopuścić do powstania twardego osadu z mydła i innych kosmetyków. Najtańszym i najlepszym sposobem jest korzystanie ze ściągaczki, dzięki której unikniemy skraplania się wody po szkle. To w połączeniu ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi, gwarantuje nienaganny wygląd tego ważnego elementu w naszej łazience!