BEZ OGRANICZEŃ

Kolejny raz udowadniamy, że niepełnosprawność nie oznacza zamknięcia się w sterylnych czterech ścianach. Wystarczy wyobraźnia i wybór odpowiednich akcesoriów. Do tej aranżacji zostały użyte płytki o rdzawym odcieniu, które w połączeniu z modną zieloną mozaiką oraz z tapetą i ponadczasowym motywem drewna, tworzą niesamowity klimat. Złote i czarne dodatki uzupełniają wnętrze.

KOBIECY AZYL

Kwiaty, złoto i pastele – to rozwiązanie dla prawdziwych dam. Każda kobieta powinna znaleźć czas dla siebie, a najlepiej spędzić go relaksując się podczas wieczornej kąpieli w blasku świec. W takim wnętrzu można zapomnieć o problemach i wyciszyć się po ciężkim dniu.

ELEGANCKI LOFT

Połączenie stylu glamour oraz loftowego sprawi, że ta łazienka może stać się wymarzonym salonem kąpielowym dla osób o nietuzinkowym guście. Zdecydowanie przeważa tutaj motyw czarnego marmuru, jednak przełamują go płytki drewnopodobne, które ocieplają wnętrze oraz złote elementy dekoracyjne – m.in. w postaci luster. Na jednej ze ścian zastosowano kontrastową białą tapetę.

Łazienka bez barier

Ten projekt pokazuje, że łazienka dla osób niepełnosprawnych wcale nie musi być nudna. Na rynku dostępnych jest ogrom produktów, przystosowanych do każdego – nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Zielono mi!

Nieduża toaleta odpowiadająca aktualnym trendom, czyli biel, drewno oraz motyw tropikalny. Pomimo małego metrażu i zastosowania płytek w kolorze butelkowej zieleni, wnętrze jest jasne i przestronne.

Kolory ziemi

W tym projekcie przeważa surowość betonu, jednak dzięki zastosowaniu tapety z motywem roślinnym oraz złotym elementom wnętrze staje się ciepłe i przytulne. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących naturę oraz styl boho.

Mała elegancja

To wnętrze pokazuje, że mały metraż nie wyklucza stworzenia ekskluzywnej aranżacji. Umiejętne połączenie wzorów płytek oraz dekoracji sprawia, że łazienka jest elegancka, choć nadal delikatna. Całość uzupełniają złote dodatki oraz lustro LED w ramie.

Egzotyczny klimat

Surowa szarość betonu oraz drewnopodobne płytki wraz z motywem roślinnym – to połączenie sprawia, że we własnej łazience można poczuć się jak w ogrodzie botanicznym. Całość uzupełniają czarne dodatki oraz meble w stylu loftowym.

Magia kontrastu

Dzięki połączeniu 3 kontrastujących ze sobą kolorów, łazienka jest wyrazista. Mimo surowej czerni i bieli wnętrze nie jest chłodne – za sprawą ciepłej płytki drewnopodobnej pod prysznicem. Charakteru nadaje wyrazisty wzór marmuru na płytkach oraz dodatki w kolorze czarnym.

Szara prostota

Pomimo małej przestrzeni – dzięki zastosowaniu odpowiedniego układu oraz wyposażenia – możemy stworzyć funkcjonalne wnętrze. Stonowane kolory sprawiają, że w takim pomieszczeniu nie czujemy się przytłoczeni.